ଅମିତାଭ୍‌ଙ୍କ ଠାରୁ ମାଧୁରୀ ଯାଏଁ, ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସମାରୋହରେ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟି ହେବେ ସାମିଲ୍‌ techguruodia


ମୁମ୍ଵାଇ ୨୦।୦୧: ବର୍ତ୍ତମାନ ସମଗ୍ର ଦେଶ ଏବେ ରାମମୟ ପରିବେଶ। ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଦେଖାଯାଉଛି। ସମସ୍ତ ଦେଶବାସୀ ୨୨ ଜାନୁଆରୀକୁ ଅପେକ୍ଷା କି ବସିଛନ୍ତି।  ଏହି ଦିନ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ନିର୍ମିତ ରାମର ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକା ଏହି ଐତିହାସିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରାମମନ୍ଦିର ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାଙ୍କ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ପାଇଁ ବହୁ ବଡ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ନାମ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସମାରୋହରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ତାରକାମାନଙ୍କର ତାଲିକା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ବଲିଉଡରୁ ଦକ୍ଷିଣ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ବଡ ନାମ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ବଲିଉଡର ଏହି ତାରକାମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯିବ

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ, ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା, ଭିକି କୌଶଲ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ, ରଣବୀର କପୁର, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ଭଳି ବଡ ତାରକାମାନେ ଏହି  ଐତିହାସିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି।

ଦକ୍ଷିଣ ତାରକାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯିବ

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦକ୍ଷିଣ ଶିଳ୍ପରୁ ଚିରଞ୍ଜୀବୀ, ରଜନୀକାନ୍ତ ଏବଂ ପ୍ରଭାସ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଜୁନିଅର NTR କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ମଧ୍ୟ ପଠାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ହେତୁ ଜୁନିଅର ଏନଟିଆର ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ। ରାମ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସମାରୋହରେ ୪୦୦୦ ସାଧୁ ଏବଂ ସନ୍ଥଙ୍କ ସମେତ ଦେଶର ପ୍ରାୟ ୭୦୦୦ ଅତିଥି ମଧ୍ୟ ଏହି ଶୁଭକାମନା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଛନ୍ତି।

ଟିଭିର ରାମ-ସୀତା ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ରାମନଗରରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି

କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ତିନି ତାରକା ଅଯୋଧ୍ୟା ସହରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଭିଡିଓରେ ସୀତା ମା ଅର୍ଥାତ୍ ଦୀପିକା କି ରାମ-ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଅର୍ଥାତ୍ ଅରୁଣ ଗୋବିଲ ଏବଂ ସୁନୀଲ ଲାହିରିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​।

The post ଅମିତାଭ୍‌ଙ୍କ ଠାରୁ ମାଧୁରୀ ଯାଏଁ, ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସମାରୋହରେ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟି ହେବେ ସାମିଲ୍‌ appeared first on Prameya News7.



Leave a Comment