ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚି ଷ୍ଟାରଡମ୍ ଭୁଲିଗଲେ କଙ୍ଗନା, ପୁରା ମନ୍ଦିର କଲେ ଝାଡୁ techguruodia


ମୁମ୍ଵାଇ ୨୨।୦୧: ଜାନୁୟାରୀ ୨୨ରେ, ଅଯୋଧ୍ୟା ରାମ ମନ୍ଦିରର ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ ସମଗ୍ର ଦେଶ ରାମମୟ ହୋଇଛି। ସାଧାରଣ ଲୋକ ଏବଂ ରାଜନେତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ ଏହି ଐତିହାସିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସାକ୍ଷୀ ହେବା ପାଇଁ ଅଯୋଧ୍ୟାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାପାରାଜିଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣରେ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ। କଙ୍ଗନାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।  ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହନୁମାନଗଡି ମନ୍ଦିରକୁ ଝାଡୁ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ।

କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଙ୍ଗୋଲିଙ୍କ ସହିତ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ସେ ହନୁମାନ ଗଡୀ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜା ଅର୍ଚ୍ଚନା କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଝାଡୁ ସହିତ ମନ୍ଦିରକୁ ସଫା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ANI ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏହି ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଅଭିଯାନରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଝାଡୁ ଉଠାଇବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ସହରକୁ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକରଣ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଦିବସରେ ଏହା ବିଷୟରେ ଏକ ଉତ୍ସବର ପରିବେଶ ରହିଛି ।

ଏହି ସମୟରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଲାଲ୍ ଶାଢୀରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ସେ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ସହିତ ନିଜର ଲୁକ୍ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏହି ଲୁକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଭାଇରାଲ ଭୟାନି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟରେ ‘ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମ’ ଲେଖିଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟି ରାମ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କେତେକ ତାରକା ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚିଥିବାବେଳେ ଅନେକ ତାରକା ଧୀରେ ଧୀରେ ରାମ ନାଗରୀରେ ପହଞ୍ଚୁଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡରୁ ଦକ୍ଷିଣ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଡ ତାରକା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ।

The post ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚି ଷ୍ଟାରଡମ୍ ଭୁଲିଗଲେ କଙ୍ଗନା, ପୁରା ମନ୍ଦିର କଲେ ଝାଡୁ appeared first on Prameya News7.



Leave a Comment