ଅଲଗା ହୋଇନାହାନ୍ତି ମଲାଇକା-ଅର୍ଜୁନ୍‌, ପୁଣି ଏକାଠି ଆସିଲେ ନଜର techguruodia


ମୁମ୍ଵାଇ ୨୧।୦୧: ଚର୍ଚ୍ଚିତ କପଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଅରୋରା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ କପୁର । ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ହେବ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି କପଲଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏପରି ଏକ ଖବର ଆସିଥିଲା। ଯାହା ଶୁଣିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ଅନେକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ମଲାଇକା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ, ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଉଭୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇନାହିଁ।

ନିକଟରେ ମଲାଇକା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ବ୍ରେକଅପ୍ ଗୁଜବ ହେତୁ ଖବରରେ ଥିଲେ। ଏହି ଗୁଜବ ସତ୍ତ୍ଵେ ଦୁହେଁ ଶନିବାର ମୁମ୍ବାଇରେ ଅମୃତାଙ୍କ ପାର୍ଟିରୁ ସମାନ କାରରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଯେଉଁଥିରେ ମଲାଇକା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ଗୋଟିଏ କାରର ପଛ ସିଟରେ ବସିଛନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ବିବାହକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷର ଖବର ଆସିଥିଲା

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅନେକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ମଲାଇକା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ସୁଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି। ବିବାହରେ କପଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଥିବା ରିପୋର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଦାବି କରାଯାଇଛି। ଗୁଜବ ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନାହାନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକାଠି ହୋଇ ଏହି କପଲ ସମସ୍ତ ଗୁଜବକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

The post ଅଲଗା ହୋଇନାହାନ୍ତି ମଲାଇକା-ଅର୍ଜୁନ୍‌, ପୁଣି ଏକାଠି ଆସିଲେ ନଜର appeared first on Prameya News7.



Leave a Comment