କୁଆଁରୀ ମା’ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଝିଅ , କହିଲେ- ମୋ ପିଲାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ… techguruodia


ମୁମ୍ଵାଇ ୨୦।୦୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ। ତାଙ୍କ ଲାଡଲୀ ତ୍ରିଶାଲା ଦତ୍ତ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କୌଣସି କାରଣକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ସଞ୍ଜୁ ବାବାଙ୍କ ଝିଅ ଲାଇମ୍‌ଲାଇଟ୍‌କୁ ଆସିଛନ୍ତି। ତ୍ରିଶାଲା ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଲୋ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଫଲୋର୍ସ 589K ରୁ ଅଧିକ ଅଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବିବୃତ୍ତି ହେତୁ ସଞ୍ଜୁ ବାବାଙ୍କ ଝିଅ ଲାଇମ୍‌ ଲାଇଟ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ତ୍ରିଶାଲା ବିନା ବିବାହରେ ତଥା କୁଆଁରୀ ମା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ନାମ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିସାରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଝିଅ କୁମାରୀ ମା ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ତ୍ରିଶାଲା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆକ୍ସ ମି ଏଭ୍ରିଥିଙ୍ଗ ସେସନ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ତ୍ରିଶାଲାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ – ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କେବେ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି କି? ଏହା ଉପରେ ତ୍ରିଶାଲା କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ମୋର ପିଲାମାନଙ୍କ ନାମ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିଛି। ଯଦି ଭଗବାନ ମୋ ପାଇଁ ଏହି ସବୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ମା’ ହେବାକୁ ଚାହେଁ । ତ୍ରିଶାଲା ଦତ୍ତଙ୍କୁ ଏବେ ୩୫ ବର୍ଷ ଏବଂ ସେ କୁଆଁରୀ ଅଛନ୍ତି।

ତ୍ରିଶାଲା କିଏ?

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ରିଚା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା। ଦୁହିଁଙ୍କର ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ଝିଅ ଅଛି ଯାହାର ନାମ ତ୍ରିଶାଲା ଦତ୍ତ । ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ରିଚା ୧୯୮୭ ରେ ଆମେରିକାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବିବାହର ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ରିଚାଙ୍କୁ ମସ୍ତିଷ୍କ ଟ୍ୟୁମରରେ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ୧୯୯୬ ରେ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ତ୍ରିଶାଲା ମାଆଙ୍କୁ ହରାଇଥିଲେ। ସେ ଆମେରିକାରେ ରୁହନ୍ତି। ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଜଣେ ସାଇକୋଥେରାପିଷ୍ଟ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ତ୍ରିଶାଲା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସେତେ ଭଲ ନଥିଲା। କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସେ ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପ୍ରେମିକକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ହରାଇଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

The post କୁଆଁରୀ ମା’ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଝିଅ , କହିଲେ- ମୋ ପିଲାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ… appeared first on Prameya News7.



Leave a Comment