ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ ଲେଖି କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ନୟନତାରା: ‘ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣୀ’ ଫିଲ୍ମରେ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ପୁରୁଷଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଅପମାନ ! techguruodia


ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଲୋକପ୍ରିୟ ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୟନତାରା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର’ ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣି ‘ପାଇଁ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଭୁ ରାମଙ୍କୁ ଅଣଶାକାହାରୀ (ନନ୍‌ ଭେଜିଟାରିଆନ) ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଥିବାରୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଆସିଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ଏତେ ବିବାଦ ଥିଲା ଯେ ଏହାକୁ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ଧାର୍ମିକ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି।

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜେ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି, ଯାହା ଅଜାଣତରେ ଘଟିଛି। ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ ଲେଖି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନୟନତାରା ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲକୁ ଭାରି ହୃଦୟରେ ଏବଂ ସତ୍ୟ ଆଧାରରେ ଲେଖୁଛି। ଆମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣି’ ବିଷୟରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଯାହା ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଛି ସେ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମୁଁ ସମସ୍ତ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯେକୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କେବଳ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ନୁହେଁ ବରଂ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ବାର୍ତ୍ତା ପହଞ୍ଚାଇବା ବିଷୟରେ। ‘ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣି’ ପାଇଁ ମୁଁ ସମାନ କଥା କହିପାରେ ଯେ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ଭାବନା ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହ ଭଲ ହୃଦୟରେ କରାଯାଇଛି, ଯାହାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଜୀବନର ଯାତ୍ରାର ପ୍ରତିଫଳନ ଦେଖାଇବା। ଦୃଢ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ସହିତ ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବା।

ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ବାର୍ତ୍ତା ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଆମର ପ୍ରୟାସରେ, ଆମେ ଜାଣିଶୁଣି ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ଦେଇନାହୁଁ। ଆମର କୌଣସି ଧାରଣା ନଥିଲା ଯେ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଆମର ସେନ୍ସରଯୁକ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ହଟାଯିବ। କାହାର ଭାବନା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସକୁ ଆଘାତ କରିବା ମୋର ଏବଂ ମୋ ଟିମ୍‌ର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନୁହେଁ।

The post ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ ଲେଖି କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ନୟନତାରା: ‘ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣୀ’ ଫିଲ୍ମରେ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ପୁରୁଷଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଅପମାନ ! appeared first on Prameya News7.



Leave a Comment