ଦିନରେ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ, ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରହିଛି ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗ techguruodia


ମେଷ– ମନ ବ୍ୟାକୁଳ ହେବ । କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ବିବ୍ରତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଚିନ୍ତାଜନକ ରହିପାରେ।

ବୃଷ– ବୃଷ ରାଶିରେ ଶ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ର । ଭାଷଣରେ ମଧୁରତା ରହିବ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ । ବୈବାହିକ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ କିଛି ବସ୍ତୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମିଥୁନ– ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେବ ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ବହୁ ପରିଶ୍ରମରେ ଅଳ୍ପ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ ।

କର୍କଟ– କୌଣସି ବାହ୍ୟ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ମନରେ ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶାର ଭାବନା ରହିପାରେ । ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ କରିବେ । ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ସିଂହ– ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ । ମନ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ । ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୁଅନ୍ତୁ । କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଆୟ ହୋଇପାରେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ । ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

କନ୍ୟା– ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ । ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଆତ୍ମ ସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଭବିଷ୍ୟତ ଚିନ୍ତା କରିବେ ।

ତୁଳା– ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଆୟ ଏବଂ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟର ଉତ୍ସ ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ହେବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ପରିଶ୍ରମୀ ହେବେ ।

ବିଛା– ବିଛା ରାଶିକୁ ଘାତ ଚନ୍ଦ୍ର । ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ । ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେବ । ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ପୋଷାକ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ଧନୁ– ମନରେ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ପ୍ରତି ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶାର ଭାବନା ରହିପାରେ । ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ । ଜୀବନ ଅସଂଗଠିତ ହେବ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଭଉଣୀ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।

ମକର– ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ । ମନ ଖୁସି ହେବ, କିନ୍ତୁ ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଜୀବନ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇପାରେ । ଯାନର ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପିତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।

କୁମ୍ଭ– ପ୍ରତାରଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ।ଚାକିରିରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ଭ୍ରମଣର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମୀନ– ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ ତଥାପି ମନ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ । ଚାକିରିରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ । ଯାତ୍ରା ଯୋଗୁଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଦ ଶ୍ରୀ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶେଖର ନାୟକ, ଯାଜପୁର
ଯୋଗାଯୋଗ – 8249826682

The post ଦିନରେ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ, ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରହିଛି ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗ appeared first on Prameya News7.



Leave a Comment