ସଞ୍ଜୟଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ବଡ ପ୍ଲାନ, ରଣବୀର-ଆଲିଆଙ୍କ ସହ କରିବେ ଧମାକା ! techguruodia


ମୁମ୍ଵାଇ ୨୧।୦୧: ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀ। ସେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉପସ୍ଥାପନ କରନ୍ତି । ଆଜି ବି ଲୋକମାନେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।  ସେ ହମ ଦିଲ ଦେ ଚୁକେ ସନମ, ଦେବଦାସ, ବ୍ଲାକ୍‌, ଗୁଜରିଶ, ଗୋଲିୟନ କି ରାସଲିଲା ରାମ-ଲୀଲା, ବାଜିରାଓ ମସ୍ତାନୀ, ପଦ୍ମାବତ ଏବଂ ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ସମସ୍ତେ କେବଳ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେ ଏଥର ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କଣ ନୂଆ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

କ୍ଲାସିକ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଞ୍ଜୟଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ନାହିଁ । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ପାଖରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଅଛି । ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଭନସାଲୀ ସାହବ ତାଙ୍କର ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଅରିଜିନାଲ ହୀରାମଣ୍ଡିର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଡକ୍ସନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ଭନସାଲୀ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୪ରେ ଏକ ବଡ ଧମାଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଘୋଷଣା କରିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

ବଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଅନେକ ତାରକାଙ୍କ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଖବର ରହିଛି ଯେ ଏଥର ଭନସାଲୀ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ମଧ୍ୟରୁ ରଣବୀର-ଆଲିଆ ଅନ୍ୟତମ । ଏଥି ସହିତ, ଉଭୟଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ପ୍ରଥମ ଭାଗକୁ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଭନସାଲୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡିରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଭନସାଲୀ ତାଙ୍କ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଅନେକ ତାରକା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏଥିପାଇଁ ସେ ୟଙ୍ଗଷ୍ଟରଙ୍କୁ ଦସ୍ତଖତ କରିବେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିଆଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆପ୍ରୋଚ୍‌ କରାଯିବ । ତେବେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ମାର୍ଚ୍ଚ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଭନସାଲୀ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି।

The post ସଞ୍ଜୟଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ବଡ ପ୍ଲାନ, ରଣବୀର-ଆଲିଆଙ୍କ ସହ କରିବେ ଧମାକା ! appeared first on Prameya News7.



Leave a Comment